Articole cu eticheta ‘‘ora incepere’’

Cupa Romaniei – Piramida simpla de 32

Etichete: , , , ,

Tragerea la sorti pentru piramida simpla de 32:

Toate meciurile incep la 09:30!

1. Cristea Ovidiu – Ion Gabriel
2. Simion Ionut – Braga Robert
3. Gergely Francisc – Viziru Augustin
4. Anghel Radu – Iacob Daniel
5. Novacovici Florin – Piatac Octavian
6. Voicu Sergiu – Dragne Iulian
7. Surdea Cristian – Maican Raul
8. Toader Marian – Moraru Dan
9. Gandac Ciprian – Rusu Andrei
10. Vasilache Alexe – Lazurca Sebastian
11. Potcoava Mihnea – Volosciuc Corneliu
12. Chiritoiu Liviu – Melkonyan Babken
13. Ifrim George – Tudorache Vlad
14. Ciachir George – Malaele Bogdan
15. Balasica Cristian – Musat Isidor
16. Ladanyi Ioan – Busoi Alexandru

Tragere la sorti si ore pt. Cupa Romaniei

Etichete: , , , , , ,

Atentie mare la tinuta! Pantaloni negri (exclus blugi), tricou polo uni, pantofi de culoare inchisa (exclus adidasi)!

Ora venire 09:00

1. Bratu Bogdan – Volosciuc Cornel
2. Simionescu Maximilian – Simion Ionut
3. Verschatse Clement – Stanciu Andrei
4. Ursache Felician – Malaele Bogdan
5. Marcoci Ion – Rusu Sergiu
6. Musu Alexandru – Busoi Alexandru
7. Marcoci Alexandru – Sergiu Dan
8. Voicu Sergiu – Maican Raul
9. Munteanu Ciprian – Kulcear Bela
10. Gheorghita Niculae – Grigorescu Bogdan
11. Balas Alexandru – Vulpe Andrei
12. Popescu Victor – Ion SIlviu Andrei
13. Olaru Marius – Birarutu Marius
14. Pacurar Mircea – Damian Mihai
15. Ardelean Cosmin – Piatac Octavian
16. Ionescu Danilo – Obrete Alin
17. Gheorghiu Mihaela – Bratu Valentin
18. Tudor Mihai – Vasilache Alexe

Ora venire 10:30

1. Tudose Nicusor – Voinescu Alexandru
2. Lupu Razvan – Rusu Andrei
3. Faur Victor – Raducanu Victor
4. Paun Robert – Dulgheru Catalin
5. Ghirisan Daniel – Popescu George
6. Chelaru Bogdan – Catrinoiu Dan
7. Popescu Cristian – Balas Vladimir
8. Horvath Ioan – Musat Isidor
9. Manolache Sorin – Tocal Daniel
10. Mocanu Delia – Ciobanu Ionut
11. Prisacaru Vadim – Spataru George
12. Corbu Catalin – Tudorache Vlad
13. Cristea Ovidiu – Neaga Costin
14. Peiov George
15. Stere Daniel
16. Moraru Dan
17. Gergely Francisc – Grigore Ionut
18. Marinca Traian

Ora venire 12:00

1. Dragne Iulian
2. Anghel Radu
3. Novacovici Florin – Chirita Cristina
4. Bularda Laurentiu
5. Melkonyan Babken
6. Surdea Cristian
7. Iacob Daniel
8. Toader Marian
9. Gandac Ciprian
10. Ion Gabriel
11. Scupra Valentin
12. Minca Andrei
13. Potcoava Mihnea
14. Viziru Augustin
15. Chiritoiu Liviu
16. Braga Robert
17. Ifrim George – Ionita Alexandra
18. Constantin Cosmin

Ora venire 13:30

1. Ciachir George
2. Lazurca Sebastian
3. Balasica Cristian – Pana Cosmin
4. Toma Bogdan
5. Ladanyi Ioan

Tragere si ore Etapa III Muntenia

Etichete: , , , , ,

Ora 09:00

  1. Spataru George – Toropoc Florin
  2. Dragne Iulian – Buzamet  Adrian
  3. Ionescu Danilo – Munteanu Ion
  4. Popa Andrei – Constantin Cosmin
  5. Bularda Laurentiu – Gheorghita Niculae
  6. Bratu Bogdan – Nedelea Alex
  7. Balas Vladimir – Popescu Cristian
  8. Musat Isidor – Simion Ionut
  9. Moraru Dan – Petre Nicolae
  10. Dodoc Tudor – Trandafir Catalin
  11. Modoran Cosmin – Bratu Valentin
  12. Birarutu Marius – Ionescu Vlad
  13. Voiculescu Ciprian – Moldoveanu Victor
  14. Constantin Razvan – Marcoci Alexandru
  15. Toma Bogdan – Obrete Alin
  16. Grigorescu Bogdan – Voinescu Alexandru
  17. Ionescu Cristian – Simionescu Maximilian
  18. Lungu Razvan – Ion Gabriel

 

Ora 10:00

  1. Dumitrescu Catalin – Popescu George
  2. Straticiuc Mihai – Meila Silviu
  3. Ciocan Madalina – Oprea Cristian
  4. Tudor Mihai – Damian Mihai
  5. Stanciu Andrei – Ionescu Alin
  6. Cristea Ovidiu –
  7. Balas Alexandru –
  8. Minca Anrei –
  9. Ciachir George –
  10. Calesu Alexandru –
  11. Melkonyan Babken –
  12. Braga Robert –
  13. Ungureanu Aurelian –

 

Ora 11:00

  1. Toader Marian

 

Tragere si ore etapa II Muntenia

Etichete: , , , ,

 

Orele de venire in club:

Ora 09:00

Oprea Cristian – Stanciu Andrei

Enache Irina – Simion Ionuț

Dumitrecu Sebastian – Meilă Silviu

Țoropoc Florin – Gheorghiță Niculae

Buzamet Adrian – Bratu Bogdan

Straticiuc Mihai – Dragne Iulian

Munteanu Ion – Neaga Costin

Birăruțu Marius – Marcoci Ion

 

Ora 10:00

Ungureanu Aurelian – Spătaru Georgre

Marcoci Alexandru – Mălăele Bogdan

Modoran Cosmin – Bratu Valentin

Toma Bogdan – Popescu George

Trandafir Cătălin – Vasilache Alexe

Corbu Cătălin – Popa Andrei

Coca Isidor – Manolache Sorin

Nedelea Alexandru – Tiron Cornel

 

Ora 11:00

Mincă Andrei – Balaș Alexandru

Bularda Laurențiu – Moldoveanu Victor

Voinescu Alexandru – Cristea Dan

Tudor Mihai – Petre Nicolae

Moraru Dan – Melkonyan Babken

Braga Robert – Balaș Vladimir

Luiceanu Mihai – Damian Mihai

Zaharia Cristian – Voiculescu Ciprian

 

Ora 12:00

Gutium Daniel – Mihalache Paul

Lupu Marian – Popescu Cristian

Ion Gabriel – Cristian Ionescu

Chiriță Cristina – Grigorescu Bogdan

Toader Marian

 

Ora 13:00

Cristea Ovidiu

Ciachir George

 

Ora 14:00

Caleșu Alexandru

 

Tragere la sorti si orele de incepere etapa I Muntenia

Etichete: , , , , ,

Meciuri etapa I Muntenia si ore de disputare :
Ora 09:30 incep meciurile, trebuie sa vina la 09:00
1. Popa Bogdan – Spataru George
2. Bularda Laurentiu – Babken Melkonian
3. Ciachir George – Toropoc Florin
4. Constantin Dragos – Pana Cosmin
5. Lupu Razvan – Zaharia Cristian
6. Petre Nicolae – Chirita Cristina
7. Birarutu Marius – Simion Ionut
8. Cristea Ovidiu – Ionescu Vlad
9. Cristea Dan – Preda Popescu
10. Oprea Marian – Bratu Valentin
11. Gusoi Alexandru – Tudor Daniel
12. Ifrim George – Balas Vladimir
Ora 10:30 incep meciurile, trebuie sa vina la 10:00
1. Toma Bogdan – Corbu Catalin
2. Gheorghita Nicolae -
3. Hentea Andrei – Toader Marian
4. Calesu Alexandru – Popa Andrei
5. Enache Irina -
6. Stanciu Andrei – Neaga Costin
7. Voinescu Alexandru – Munteanu Ion
8. Nedelea Alexandru – Voiculescu Ciprian
9. Moldoveanu Victor – Ionescu Alin
10. Marcoci Ion -
11. Popescu Teodor – Dragne Iulian
12. Ionescu Cristian -
Ora 11:30 incep meciurile, trebuie sa vina la 11:00
1. Ungureanu Aurelian – Ciocan Madalina
2. Trandafir Catalin – Bratu Bogdan
3. Ghitan Bogdan -
4. Minca Andrei – Constantinescu Cosmin
5. Voicu Sergiu – Coca Isidor
6. Popescu George – Simionescu Maximilian
7. Meli Sandro – Manolache Sorin
8. Malaele Bogdan -
9. Moraru Dan – Zamfir Alexandru
10. Dodoc Tudor – Marcoci Alexandru
11. Balas Alexandru -
12. Mihalache Paul – Vasilache Alexe
13. Damian Mihai – Braga Mihai (ora venire: 11:30)

Ora 12:30 trebuie sa vina:
1. Maican Raul
2. Tudor Mihai